KSIĘGOWOŚĆ MEDYCZNA

Prowadzenie ewidencji rachunkowej wymaga wiedzy z zakresu podatków, ekonomii, ubezpieczeń społecznych i szeroko pojętego prawa. Wszystkie te punkty połączyliśmy z naszą specjalizacją, tworząc księgowości medyczną. W naszej ofercie oprócz podstawowego zakresu usług, znajdą Państwo szereg dodatkowych rozwiązań i udogodnień, które w połączeniu z bieżącą obsługą dają poczucie pełnego komfortu i bezpieczeństwa. Prowadzimy także pełną obsługę zatrudnienia personelu medycznego i administracyjnego, poprzez świadczenie profesjonalnych usług z zakresu kadr i płac oraz prawa pracy.

Pracujemy na programach z grupy Insert oraz na wewnętrznych programach naszych Klientów (w zależności od upodobań, w tym Optima). Klientom przekazujemy panel elektronicznego obiegu dokumentów, który jest zarazem pomocnym narzędziem przy zarządzaniu przedsiębiorstwem. W razie potrzeb bierzemy czynny udział w zakupie i wdrożeniu programów magazynowych.  

ZAKRES USŁUG

Świadczymy usługi dla każdej dostępnej formy prowadzenia działalności, czyli m.in. dla jednoosobowych działalności gospodarczych, spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, spółek cywilnych, spółek partnerskich, jawnych i innych, czy fundacji i stowarzyszeń.

KSIĘGI HANDLOWE